Stroje pro vrtání skla

RBB 1065 / 1200 / A

Vrtačky ve variantách poloautomat a automat  (označení A) s dosahem 1065 nebo 1200mm.

Busetti Gió 1250

Vrtačka se dvemi protilehlými vrtacími hlavami pro firmy požadující maximální přesnost vrtání děr od 3mm do 130mm. Poloautomat s možností nastevení rychlosti vrtání a otáček vřetene. Střed díry je na skle vyznačen laserem. Toto zaručuje přesnost a rychlost prováděných operací. S dosahem 1250mm je možno vrtat dílce až 2500mm.

 

Busetti Gió 1250 CN

Automatická vrtačka s NC řízenými dorazy dílce. Tyto se dle vytvořeného programu průběžně nastavují a umožňují přesné vrtání bez kontroly polohy dílce obsluhou. Toto zvyšuje produktivitu a minimalizuje vliv obsluhy na přesnost práce. Vrtání děr od 3mm do 130mm s možností nastevení rychlosti vrtání a otáček vřetene. S dosahem 1250mm je možno vrtat dílce až 2500mm.

Top drill Easy

TopDRILL EASY je velmi robustní a plně vybavené vrtačka. Nabízí výškové nastavení vrtacích hlav motorem s kontrolou pomocí digitálního displeje, PLC řízený cyklus vrtání a automatický posuv vrtáku do materiálu. Plynule nastavitelná regulace rychlosti, nastavení změny hloubky vrtání a měření délky vrtáku jsou standardním vybavením.

Top drill Advanced

Tento medel je označován jako vstup do třídy elektronických vertikálních vrtaček. Vyrábí se ve dvou modelech, lišících se rozměrem - 130 advanced a 240 advanced. Osy jsou programovány přímo z řídícího panelu a díky paměti, ze které lze program kdykoliv vyvolat eliminuje čas přípravy vrtání.

Top drill NC

TopDRILL NC je plně automatická vertikální vrtačka vyráběná ve dvou verzích - 130 NC a 240 NC. Obsluha nemusí provádět žádné manuální zásahy, všechny pohyby a nastavení probíhají pomocí servomotorů, které jsou řízeny počítačem.

Top drill RX

TopDRILL RX je top-řada počítačem řízených strojů pro vrtání skla s automatickou výměnou nástrojů obou vrtacích hlav. Řada RX zajišťuje vrtací operace s maximální jednoduchostí a maximálním výkonem v minimálním čase.

Top drill M-RX

TopDRILL M-RX je novým vrcholem mezi vertikálními CNC stroji pro opracování skla. Stroj umožňuje nejen vrtání a zahlubování, ale také frézování otvorů pro kování. Vyrábií se ve dvou provedeních, lišících se rozměrem - M RX 130 cnc a M RX 240 cnc.

Intermac Vertmax

Vertmax je vertikální řešení pro výrobu dveří, oken, parapetů, strukturálního skla a souvisejícího vnitřního obrábění s jedinečným automatizovaným pracovním procesem.