Přehled strojů pro řezání SKLA

Intermac GENIUS 37 RS A

Řezací stroj pro rovné a tvarové řezy s mostem řezací hlavy v ose X. U tohoto stroje se pro nakládání tabule skla vyklápí trámce, díky kterým jsou kladeny nižší nároky na prostor, zejména výšku haly. Laser načte pozici skla na stole, dokáže být využíván také jako scaner.

Intermac GENIUS 37 CT A

Robusní stroj pro rovné a tvarové řezy s mostem v ose Y. Při nakládání tabule skla se zvedá celý stůl. Stroj lze osadit zásobníkem pro automatickou výměnu nástroje. Laser pro načtení skla na stole, dokáže být využíván i jako scaner. Stroj umoňuje také řezání folie, tj. využití jako řezací plotr.

Intermac GENIUS 61 CT A

Robusní stroj pro plné formáty Jumbo, rovné a tvarové řezy s mostem v ose Y. Při nakládání tabule skla se vyklápí celý stůl.  Stroj lze osadit zásobníkem pro automatickou výměnu nástroje. Laser pro načtení skla na stole, dokáže být využíván také jako scaner. Umoňuje také řezání folie = tj. využití, jako řezací plotr.

Intermac GENIUS 37 LM

Stroj určen pro automatické řezání laminovaného skla. Řezací stůl na laminované desky lze doplnit o různá příslušenství pro pohyb, nakládku, vykládku a další manipulaci s řezaným materiálem.

 

Intermac GENIUS LINES

INTERMAC Genius Lines pro přímé a tvarové řezání plochého skla v polovičním formátu (Genius 37) a Jumbo formátu (Genius 61). Verze linky může být upravena na míru zákazníkovi dle individuálních požadavků.

Intermac GENIUS 37 (61) LM-A

Genius LM-37-A Genius LM-61-A  jsou linky pro formátování lepeného skla s plně automatickým řízením cyklu od naložení po vyložení hotového výrobku a jsou zaměřeny na společnosti, které vyrábějí více než 300 m2 za směnu.

Intermac GENIUS 37 (61) LM-AC

Řezací stoly určeny pro ty společnosti, které mají v úmyslu automatizaci řezání laminovaných skel. Nové automatické řezací stoly Intermac Genius 37 LM AC 37 a Genius 37 LM-61 AC byly vyvinuty pro snadnější manipulaci se záměrem zvýšení produktivity.