CNC stoje INTERMAC pro obrábění skla

Intermac Master 43

Intermac Master 43

CNC se 3mi ovládanými osami a automatickou výměnou nástrojů. Rozměr pracovního stolu 4065x2290mm Možnost až 32 pozic pro nástroje.

 

Master 43 představuje poslední vývoj INTERMAC ve světě 3 pracovních center os. Tyto stroje jsou určeny pro ty společnosti, které mají v úmyslu rozvíjet své výrobní kapacity s vysoce spolehlivými stroji s vynikající poměrem kvality a ceny. Možnost vybavit pracovní centrum  čtvrtou osou dále rozšiřuje flexibilitu těchto strojů a umožnuje jim, aby se přizpůsobily nejrůznějším výrobním potřebám. Řízení stroje se provádí prostřednictvím komerčního PC se systémem Windows a tím si ponechává kompatibilitu připojení a snadné použití.

 

Ukázky zpracování skla

 

Ukázky obrábění skla

Master 43 je schopen vykonávat ty nejtěžší operace a opracování při poskytnutí nejlepší kvality výrobku.

 

Pracovní stůl

Základ stroje se skládá z velmi tuhé konstrukce, na které je umístěn hliníkový pracovní stůl a rektifikací je zaručena maximální rovinnost pracovní plochy. To je nezbytnou podmínkou pro perfektní výsledek opracování.

 

Přídavný zásobník

K revolverovým zásobníkům po stranách stroje, které pojmou 24 nástrojů je možné doplnit zásobník s výměnou nástrojů přímo na hlavě s 8 pozicemi. Pri eliminaci pohybu os při výměně se snižuje čas výměny nástroje až o 50%. Ideální pro rychlé opracování.

 

Ovládání CNC centra

Díky zcela nové technologii, vyvinuté firmou INTERMAC, je nyní numerické řízení zcela integrované do PC s operačním systémem WINDOWS

 

Technické údaje

Maximální velikost dílce 4060 x 2300 mm
Posuv os X,Y,Z 4160, 2400, 390 mm
Výkon elektrovřetene 7,5 kW /  10 HP
Pozic v zásobníku 14 + 14 + 8

 

Napájení

Tlak vzduchu 7 Bar
Spotřeba vzduchu 160 N litrů/min.
Tlak vody 2,5 Bar
Spotřeba vody 10,5 litrů/min.
Požadovaný el. příkon 15 kW