Novinky ze světa obrábění skla, kamene a dřeva

Pozvánka na výstavu Glasstec 2016

Přijďte si prohlédnout nejmodernější technologie v obrábění skla.

Pozvánka na den otevřených dveří INTERMAC 2018

Připravujeme pro Vás Den otevřených dvěří INTERMAC, který se bude konat v italském Pesaru od 15. do 17. března 2018 pro divizi kámen a od 22. do 24. března pro divizi sklo.

Budou představeny nejmodernější technologie v obrábění skla a kamene.

O detailech této akce Vás budeme informovat

Představujeme firmu DONATONI

Nabízíme širokou škálu CNC kotoučových pil pro obrábění kamene od firmy DONATONI.
Donatoni má za sebou již 50 let zkušeností. Za tuto dobu dosáhl neocenitelné zkušenosti v procesu konstrukce a výroby strojů pro obrábění mramoru a žuly.

Představujeme speciální vrtáky GLASSTONE

Dodáváme vrtáky se speciálními drážkami pro kvalitní chlazení a odvádění skelného prachu při vrtání. Vrtáky jsou z tenkostěného materiálu a na rozdíl od klasických se NIKDY neoživují. Rozdílu proti běžným vrtákům si všimnete již při porovnání síly potřebné pro průnik do materiálu, která je v tomto případě mnohem nižší.

Představujeme revoluční systém 3NEO

Představujeme Vám kotouče na nové bázi se systémem výměny 3 NEO. Jedná se o patentovaný systém, kde se mění pouze prstenec nástroje s diamantem a základna kotouče zůstává na stroji. Výměna je velice rychlá, není k ní potřeba žádný klíč. Prstenec je precizně uchycen na základně pomocí velmi silných neodymových magnetů.

Servis CNC strojů pro obrábění skla, kamene a dřeva

Zajišťujeme maximálně rychlý a kvalitní servis u zákazníka, technikem školeným přímo výrobci a s jejich podporou. Před samotným zásahem provádíme telefonickou konzultaci pro eliminaci planých výjezdů a pro maximální materiálovou připravenost technika.